Loading...
Teenused jahimeestele2019-03-21T15:36:26+00:00

Teenused jahimeestele

Liivimaa Lihasaaduste Wabriku tehas asub Põlvamaal, Ahjal. Liivimaa Lihasaaduste Wabriku asjatundlik meeskond soovib olla heaks partneriks jahimehele. Oleme loonud uue, maitserohke tooteportfelli.

Meie jaoks algab kvaliteet toorainest ning selle maitseomaduste väljatoomisest. Liha maitse on tugevas seoses looma enda toidulauaga. Nii rohumaadel kasvavad veised kui Eesti metsades elutsevad põdrad, hirved, kitsed toituvad oma eelistuste järgi looduses pakutavast, elavad oma loomupärast elu ning pakuvad läbi selle meie toidulauale erinevaid maitsenüansse. Meie anname läbi oma toodete selle teile edasi, kasutades vaid maitset esiletõstvaid ürte ning hoides ikka põhitooraine osakaalu võimalikult kõrge.

Oleme välja töötanud mitmekesise uluki tooteportfelli, ainsana turul pakume teenusena näiteks täidisega lihapalle ning mahlaseid musta küüslaugu või tomatiga maitsestatud põdrakotlette.  Samas ei puudu oodatud klassikud –  liharohked vorstitooted, mis saavad hea meki ehtsates lepasuitsuahjudes.

Liivimaa Lihasaaduste Wabriku ulukihooaeg on lõppenud! Aitäh jahimehed, eduka koostöö eest!

Müügi või teenustöö korral võtke ühendust:

Uluki kokkuostu juht
Kaupo Kindsigo | tel: 5037017
kaupo@liivimaalihaveis.ee

Ulukiteenuste logistikakoordinaator/autojuht
Madis Uibo | tel: 5202246
madis.uibo@liivimaalihaveis.ee

Autojuht:
Andrei Mekšun | 57854844

Info kaalude ja tellimuste kohta

tel: 78 61000

Laura Lants
laura.lants@liivimaalihaveis.ee

Veera Baranova
veera.baranova@liivimaalihaveis.ee

Maksetingimused

Tasumine toimub ülekandega aktil märgitud pangakontole pärast rümba kaalumist ja hindamist, kuid mitte hiljem kui 21. päeval. Kui uluki rümbalt on sisefileed eemaldatud, arvestatakse see automaatselt kõige madalamasse kategooriasse!